LED P540-CLA DL 12V100-B1-050-IP68-001
OBSOLETE
Ersatt av artikel 22176645
Ikke på lager
0
Produktspørsmål
Hva du vil vite om LED P540-CLA DL 12V100-B1-050-IP68-001?
Send
Beskrivelse
LED-kjede for aksentbelysning, kompliserte konturer, bokstaver og symboler i skilt. Lengde 5300 mm. Kan kappes mellom hver modul. Avstand mellom modul 100 mm.
Les merStäng
Informasjon
Pcs/pkg
45 pc(s)
Dimensions
38,5 x 17 x 9,5 mm
Efficacy
50 lm/W
Color temp.
6500 K
Protection
IP68
Max casing temp
tc 65 °C
Ambient temp.
ta -30 ... +55 °C